top
logo


Home Z Sieci Szybki jak błyskawica - jak złożyć wydajnego PC
Szybki jak błyskawica - jak złożyć wydajnego PC PDF Drukuj Email

Komputer dla gracza

Szybki jak błyskawica

 - jak złożyć wydajnego PC

Każdy, kto gra w gry komputerowe kiedyś spotkał się z problemem pt. ,,Mój sprzęt nie domaga”. Z pewnością duża część wybrała sobie części i kupiła nowy komputer, bądź zmodernizowała stary. Ale co z tymi, którzy nie znają się na częściach? Mają iść do marketu i kupić 'gotowca'? Zdecydowanie nie! Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta: taniej i lepiej złożymy samemu!

W takim razie, od czego zacząć? Na komputer dla gracza składa się ogrom części! Jak tu się połapać? Co wybrać? Co zmieniać, czego nie? Mnóstwo pytań, nie sposób się nie pomylić. Dlatego musimy poważnie przemyśleć temat nowego, bądź zmodernizowanego komputera.

więcej >>>

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Ulti Clocks content

z Galerii

2007_10-29...
Image Detail
2008_2b-18...
Image Detail
koscio016
Image Detail

bottom
www.pwpunkt.pl Lokalny Dostawca Usług Internetowych w Żernikach Wroclawskich, Biestrzykowie, Smardzowie, Radomierzycach, Suchym Dworze, Mędlowie, Turowie, Ozorzycach, Sulimowie, Wojkowicach, Mnichowicach, Jaroslawicach, ŻórawinieZapewniamy stały nielimitowany dostęp do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Internet szerokopasmowy w miejscowosćiach Żerniki Wrocławskie, Smardzów, Biestrzyków, Turów, Żórawina, Mędłów, Jaroslawice, Wojkowice, Mnichowice, Sulimów, Ozorzycei i okolice