top
logo


feed-image rss
Home Z Sieci
Uwaga !!!
Uprawa adehadowca w warunkach domowych PDF Drukuj Email


Jak pomóc dzieciom nadpobudliwym, z ADHD?
Jest ich coraz więcej. Ich wychowanie nie jest łatwe, warto jednak pamiętać, że te wyjątkowe dzieci najwięcej kłopotów mają same ze sobą. Jak im pomóc? Jak z nimi postępować? Jak zbudować z nimi dobrą relację?  

Autorka książki odpowiada na te pytania w sposób kompetentny, posługując się barwnym językiem i przykładami z życia dzieci z ADHD.

Ta książka jest dla rodziców, którzy nie są idealni. Dla tych, którzy nie umieją, ale nie bardzo wiedzą czego. Wiedzą tylko, że niełatwo im okazywać dzieciom miłość, nie potrafią wprowadzać skutecznej dyscypliny ani organizować życia codziennego według pewnych ustalonych zasad. Ta książka jest dla bałaganiarzy i osób chronicznie roztargnionych. Ta książka jest napisana przez taką osobę (…).
Jestem mamą (…). Zaczęłam pisać zdecydowanie nie dlatego, że tak dużo wiedziałam o wychowywaniu dzieci, ale dlatego że tak bardzo chciałam się dowiedzieć… Żeby było ciekawiej, im więcej się dowiadywałam, tym bardziej miałam świadomość, jaki jest ogrom mojej nieświadomości. Myślałam, że przejdzie mi to z czasem, ale to jest stan chroniczny

 


Wydawca: Wydawnictwo Księży Sercanów
Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2016
Oprawa miękka
Format: 135x215
Waga: 470 g
Stron: 374
ISBN: 978-83-7519-388-6


Książka dostępna w księgarniach między innymi tu >>> i u autorki -polecam

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
550 zł kary za jeden film! PDF Drukuj Email

Wiele razy pisaliśmy o internautach, którzy za ściągnięcie jednego pliku musieli zapłacić równowartość kilkuset (a nawet kilku tysięcy) złotych odszkodowania. Otrzymywali oni pocztą wezwanie do zapłaty kwoty zadośćuczynienia dla dystrybutora filmu nielegalnie pozyskanego przez nich z internetu. Takie przypadki miały jednak do tej pory miejsce tylko za granicą. Aż do teraz.   >>>> Więcej  na Tech.wp.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej PDF Drukuj Email
Komunikat: W dniu 20-go września w godzinach od ósmej do piętnastej, Żerniki Wrocławskie: Kolejowa od Wrocławskiej do Krótkiej, Kanarkowa, Słoneczna, Wiosenna, Letnia, Parkowa, Wrocławska od Długosza do Błotnej.
Data rozpoczęcia prac: 20-09-2013 08:00
Data zakończenia prac: 20-09-2013 15:00

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Uwaga!!! Trojan bankowy PDF Drukuj Email

Trojany nastawione na użytkowników polskich banków

Związek Banków Polskich odnotował nowy rodzaj ataku na klientów kilkunastu polskich banków korzystających z bankowości elektronicznej. Cyberprzestępcy wykorzystali nową wersję trojana ZITMO, który przejmuje kontrolę nad telefonem komórkowym. 

W pierwszej kolejności infekowane są komputery trojanem CITADEL, który wykrada loginy i hasła
. Po tej infekcji, kiedy użytkownik wejdzie na stronę internetową swojego banku, ukazuje mu się komunikat o możliwości instalacji aplikacji (o nazwie: e-security.apk) , która jest "certyfikatem E-Security", mającym pozwolić na wzmocnienie algorytmu szyfrowania. W celu ściągnięcia tego "certyfikatu" należy wybrać system operacyjny wykorzystywany przez telefon komórkowy, a następnie podać jego numer. 

Na podany numer telefonu przychodzi następnie SMS, w którym nadawca podaje się za bank. W treści wiadomości znajduje się odsyłacz do pliku z aplikacją. Przestępcy oferują również instrukcję tłumaczącą jak włączyć instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Wymóg włączenia takiej opcji tłumaczony jest faktem, że jest to "opracowanie autorskie" banku przez co "Twój smartfon może blokować jego instalację". 

Po instalacji użytkownik jest proszony o uruchomienie aplikacji i wprowadzenie kodu "E-Security"
. Jest to kod, który zostanie wyświetlony po uruchomieniu się aplikacji i jest on unikalny dla danego telefonu, co pozwala powiązać numer z wcześniej wykradzionym loginem i hasłem do bankowości elektronicznej.
Tak zainstalowana aplikacja reaguje na wiadomości SMS, którymi można ją konfigurować i tym samym przechwytywać SMS-owe hasła z banku, ukrywając komunikację przed użytkownikiem telefonu. 

Klienci banków w sytuacjach nietypowych powinni wykazać zwiększoną ostrożność
, a w razie wątpliwości powinni skontaktować się z bankiem. Należy pamiętać też, że banki nie wykorzystują tzw. certyfikatów e-security w telefonach komórkowych swoich klientów.

Źródło: mBank blog, ZBP, Cert, wł

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
UWAGA - HAKERZY PODSZYWAJĄ SIĘ POD POLICJĘ! PDF Drukuj Email

 

Od maja br. polscy internauci stali się celem ataku wirusa Weelsof. Złośliwe oprogramowanie uniemożliwia użytkownikom dostęp do komputerów, poprzez wyświetlenie strony internetowej z informacją, że komputer został zablokowany przez Policję. W treści informacji, zawarte jest także żądanie wpłacenia określonej kwoty (w walucie polskiej lub Euro),  w zamian za usunięcie blokady. Staranność opracowanej witryny internetowej i precyzja w podszywaniu się nadawcy pod polską policję opatrzone logiem Policji! może wprowadzać w błąd wielu internautów.

UWAGA: Nie należy wpłacać pieniędzy na wskazane konta - to próba wyłudzenia przez wirus policja. 

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Dobre-programy PDF Drukuj Email

Uwaga na niebezpieczną podróbkę portalu!

Zwracamy uwagę na witrynę dobre-programy.pl, która nie tylko jest kiepską podróbką  portalu DobreProgramy, ale co gorsza wyłudza dane osobowe i pieniądze od nieświadomych użytkowników. więcej >>>

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 6
Ulti Clocks content

z Galerii

2007_12a-0...
Image Detail
2008_2a-04...
Image Detail
kosciol_te...
Image Detail

bottom
www.pwpunkt.pl Lokalny Dostawca Usług Internetowych w Żernikach Wroclawskich, Biestrzykowie, Smardzowie, Radomierzycach, Suchym Dworze, Mędlowie, Turowie, Ozorzycach, Sulimowie, Wojkowicach, Mnichowicach, Jaroslawicach, ŻórawinieZapewniamy stały nielimitowany dostęp do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Internet szerokopasmowy w miejscowosćiach Żerniki Wrocławskie, Smardzów, Biestrzyków, Turów, Żórawina, Mędłów, Jaroslawice, Wojkowice, Mnichowice, Sulimów, Ozorzycei i okolice