top
logo


Home Wydarzenia Już było Koncert Olega Dowgala
Koncert Olega Dowgala PDF Drukuj Email

 

 15 Lutego 2009 r. (w niedzielę)  godzinie 16.00 w klubie osiedlowym odbył się koncert Olega Dowgala, który zagrał na fletni Pana.

Oleg Dowgal - gry na fletni Pana i na skrzypcach uczył się już od 5 roku życia. Po tym jak skończył średnią szkołę muzyczną, kontynuował naukę w konserwatorium w Charkowie. Koncertuje solo i z orkiestrami, dotąd m. in. w Rosji, Polsce, Niemczech i u siebie - na Ukrainie.

 

 

 

 

Ukraińscy muzycy z niezwykłą biegłością zagrali kompozycje klasyczne, rozrywkowe i ludowe. Zgromadzeni słuchacze mogli usłyszeć między innymi utwory takie jak:

"Skowronek" Gieorgija Daniku, "Silba" mołdawskiego kompozytora Jove Walilija, a także na życzenie pani dyrektor Marii Banach "Samotnego pasterza" autorstwa Jamesa Lasta.

Po koncercie można było kupić płyty i dostać autograf od Olega Dowgala.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Ulti Clocks content

z Galerii

2007_10-35...
Image Detail
igliczna_c...
Image Detail
stog_izers...
Image Detail

bottom
www.pwpunkt.pl Lokalny Dostawca Usług Internetowych w Żernikach Wroclawskich, Biestrzykowie, Smardzowie, Radomierzycach, Suchym Dworze, Mędlowie, Turowie, Ozorzycach, Sulimowie, Wojkowicach, Mnichowicach, Jaroslawicach, ŻórawinieZapewniamy stały nielimitowany dostęp do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Internet szerokopasmowy w miejscowosćiach Żerniki Wrocławskie, Smardzów, Biestrzyków, Turów, Żórawina, Mędłów, Jaroslawice, Wojkowice, Mnichowice, Sulimów, Ozorzycei i okolice