top
logo


Home Archiwum
Król przyjedzie do Żernik Wr. PDF Drukuj Email

Na wszelkich tablicach ogłoszeń w okolicy pojawiły się plakaty informujące o przyjeździe do Żernik Wr. znanego naturoterapeuty Grzegorza Króla.  W najbliższy wtorek (28.04.2009) i środę (29.04) będzie udzielał bezpłatnych porad zdrowotnych i robił masaże lecznicze. Zastanawiam się jak wiele osób z naszej lokalnej społeczności skorzysta z możliwości konsultacji w sprawie własnych dolegliwości z kimś, kto rzeczywiście mógłby im pomóc?

 Obawiam się, że wiele osób jest jedynie "zainteresowanych" poprawą swego zdrowia, ale nie na tyle, żeby cokolwiek zdziałać w kierunku rzeczywistej poprawy.

Podobnie rzecz się ma z odchudzaniem. Wiele osób jest "zainteresowanych" tym aby schudnąć, ale nie na tyle, by rzeczywiście podjąć decyzje o schudnięciu i jakieś działanie. Być może to wynika z naszej mentalności etatowych narzekaczy, którzy lubią się policytować kto ma gorzej zamiast zadbać o to, żeby było lepiej? Bolesna prawda jest taka, że więcej zależy od nas niż próbujemy sobie wmówić. Nawet przy naprawdę ciężkich chorobach zawsze można coś zrobić, by złagodzić ból, albo zaradzić dalszemu postępowi dolegliwości, która nas dotyka. Czasem wystarczy po prostu zmienić sposób odżywiania.

 

Naturoterapeuta, który przyjedzie do Żernik Wr. - Grzegorz Król, współtwórca Studio Zdrowia Rolletic - był niegdyś osoba otyłą i bardzo chorą (m.in.chora wątroba,  śledziona, astma, układ limfatyczny). Sam potrzebował pomocy teraz pomaga innym pozbyć się zbędnych kilogramów. Po latach prób, doświadczeń oraz zmagań z własnym organizmem opracował zasady, których stosowanie zupełnie go odmieniło. Dziś jest to człowiek tryskający zdrowiem i energią, a jednocześnie szczupły mężczyzna! Jego indywidualny program dietetyczny, wspomagany masażem - zarówno tradycyjnym, jak i na urządzeniu Rolletic - pozbawił jego oraz wielu innych ludzi powodów do kompleksów, obdarzając ich szczupłą sylwetką i doskonałym samopoczuciem. Był pierwszą osobą, która wypróbowała stworzoną indywidualnie dietę. Dzięki niej zrzucił 27 kg, a jego waga od 2000 roku jest stabilna. Wtedy uznał, że jeśli udało się to jednej osobie, może udać się również innym. Tak zrodził się autorski Program Odchudzania i Kształtowania Sylwetki, który możemy gruntownie poznać dzięki jednemu z gabinetów studia zdrowia, który mamy na własnym podwórku. Mówię oczywiście o gabinecie: Lotos - wyspa zdrowia i kondycji. Właśnie tam we wtorek w godzinach od 10.00 do 17.30 i w środę od 8.00 do 20.00 Grzegorz Król będzie udzielał bezpłatnych porad i robił masaże lecznicze. Organizatorka spotkania Pani Alicja Perkowska wierząc w naszą mądrość i dbałość o własne zdrowie zorganizowała również spotkanie dla większego grona osób. We wtorek o 18.00 w Klubie osiedlowym przy ul. Parkowej 2 można się spotkać z Grzegorzem Królem na bezpłatnych konsultacjach w zakresie różnego rodzaju problemów zdrowotnych (cukrzycy, dolegliwości przewodu pokarmowego, alergii, astmy, żylaków, chorób skóry, otyłości, schorzeń kręgosłupa i innych). Grzegorz Król opowie o sposobach radzenia sobie z poszczególnymi dolegliwościami, a później będzie odpowiadał na indywidualne pytania, jeżeli czas pozwoli.

Przyznaję, że ciekawość mnie zżera ilu w naszej okolicy jest świadomych użytkowników ciała, które zostało im na czas jakiś dane, bo będziemy mieli okazję się o tym przekonać obserwując frekwencję na spotkaniach z Grzegorzem Królem.

Można się zapisać na masaże i uzyskać więcej informacji pod numerem: 0 509 55 36 68

(autor: Ewa Suchowiejko)

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 

Komentarze  

 
0 #5 Adam 2009-04-23 22:54 Cytuję ha!ha!:
[quote name="Adam"][quote name=\"ha!\"]znam lepszych
Ciekawe kogo ? Bo takich co wszystko wiedzą i wszystko mają najlepsze to ja też znam [/quot
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM-TO PROSTE!A TWOJE SŁOWA"Bo takich co wszystko wiedzą i wszystko mają najlepsze"ODNOSZĄ SIĘ IDEALNIE DO ARTYKUŁU.A PRAWDZIWY MISTRZ SWOJEGO FACHU NIE MUSI P Ł A C I Ć ZA "REKLAMĘ".
I JAK ŁADNIE POMINIĘTO,ŻE TEN"MASAŻ"BĘDZIE MIAŁ ODPOWIEDNIO WYSOKĄ CENĘ(BO PRZECIEŻ REKLAMA MUSI SIĘ ZWRÓCIĆ).UKŁONY.

Pewnie że ta instytucja nie jest charytatywna i gość nie przyjechał się relaksować tylko zarobić kasę, ale jak znasz lepszych do podaj konkretne osoby, a nie trzymasz w tajemnicy dla siebie, może ktoś skorzysta. Pozdrawiam
Cytować
 
 
0 #4 pacjent 2009-04-23 14:10 szczera prawda. Cytować
 
 
0 #3 ha!ha! 2009-04-23 14:04 [quote name="Adam"][quote name=\"ha!\"]znam lepszych
Ciekawe kogo ? Bo takich co wszystko wiedzą i wszystko mają najlepsze to ja też znam [/quot
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM-TO PROSTE!A TWOJE SŁOWA"Bo takich co wszystko wiedzą i wszystko mają najlepsze"ODNOSZĄ SIĘ IDEALNIE DO ARTYKUŁU.A PRAWDZIWY MISTRZ SWOJEGO FACHU NIE MUSI P Ł A C I Ć ZA "REKLAMĘ".
I JAK ŁADNIE POMINIĘTO,ŻE TEN"MASAŻ"BĘDZIE MIAŁ ODPOWIEDNIO WYSOKĄ CENĘ(BO PRZECIEŻ REKLAMA MUSI SIĘ ZWRÓCIĆ).UKŁONY.
Cytować
 
 
0 #2 Adam 2009-04-22 22:30 Cytat:
znam lepszych

Ciekawe kogo ? Bo takich co wszystko wiedzą i wszystko mają najlepsze to ja też znam
Cytować
 
 
-1 #1 ha! 2009-04-22 22:13 znam lepszych Cytować
 

z Galerii

dsc08245
Image Detail
negative0-...
Image Detail
akt_fundac...
Image Detail

bottom