top
logo


Home Archiwum
Czy będzie przedszkole, czy sala gimnastyczna? PDF Drukuj Email

Ci którzy mają dzieci w szkole w Żernikach Wrocławskich, od długiego czasu zastanawiają się, kiedy wreszcie będzie w niej sala gimnastyczna z prawdziwego zdarzenia.

Zatroskane mamy zimą wyobrażają sobie spocone po w-fie dzieci, brnące przez śniegi ze "starej szkoły" do budynku głównego, zaś tatusiowie martwią się na ile rozwijają się fizycznie ich pociechy w sali gimnastycznej, w której nie da się tak naprawdę nawet rozpędzić, a co dopiero pobiegać.

 

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że sprawa sali gimnastycznej zostanie roztrzygnięta w najbliższym czasie. Wieść gminna głosi, że w planach rozbudowy kompleksu przedszkolno-szkolnego w pierwszej kolejności jest budowa przedszkola, a dopiero później sali gimnastycznej. Jednak ze względu na protest mieszkańców ulicy Skowronkowej, budowa części przedszkolnej na razie jest wstrzymana. Protest polega na tym, że część mieszkańców zgadza się na budowę, ale pod warunkiem, że kompleks przedszkolny będzie od nich odgradzał wysoki mur, natomiast inna grupa mieszkańców protestuje przeciwko murowi  (trochę jak w komedii Fredry). Jeżeli protest nie zostanie roztrzygnięty w najbliższym czasie. Plany budowy ulegną zmianie i pierwsza powstanie sala gimnastyczna. Decyzje w tej sprawie prawdopodobnie wkrótce zapadną i nie omieszkamy o nich Państwa powiadomić.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 

z Galerii

2008_2-11-...
Image Detail
stog_izers...
Image Detail
czarna_gor...
Image Detail

bottom